Jakie informacje uzyskasz dzięki proponowanej analizie tęczówek?

Dzięki badaniu uzyskujesz informację, które narządy mają predyspozycję do zaburzonej funkcji oraz, które już  funkcjonują nieprawidłowo.

Obrazowo mówiąc badanie wskazuje jak rozkładają się reakcje stresowe w Twoim organizmie i które narządy są przez nie najbardziej obciążone.

W języku naukowym można powiedzieć, że dowiesz się, które narządy podlegają nadmiernej stymulacji adrenergicznej przez co mają zaburzoną funkcję i mogą być nieprawidłowo ukrwione.

W praktyce zyskujesz sugestie gdzie w organizmie mogą się pojawić skłonności do chorób i jakie działania należy podjąć by im przeciwdziałać.

Badanie mówi o skłonnościach do chorób, których nie odczuwasz.

Ma za zadanie ostrzec Ciebie przed potencjalnymi zagrożeniami i podpowiedzieć jak im zapobiegać lub wykryć, zanim staną się zagrożeniem.

Istotą badania nie jest potwierdzenie tego, co już wiesz o swoim organizmie ale podpowiedź, czego możesz nie wiedzieć.

Można powiedzieć, że badanie jest przede wszystkim testem przesiewowym mówiącym o potencjalnych predyspozycjach do chorób, który ma pomóc w ich wczesnym wykryciu a przez to zapobieganiu ich rozwojowi.

Jest to ważne dla Ciebie i Twojej rodziny, dzieci.

Informacje płynące z badania mogą okazać się szczególnie ważne w przyszłości dlatego warto zachować wynik badania na lata.