Gdy analiza wskazuje narządy, które nie dają uchwytnych dolegliwości.

Gdy analiza wskazuje narządy, które nie dają uchwytnych dolegliwości.

W fazie subklinicznej, gdy nie odczuwamy żadnych dolegliwości, analiza tęczówek podpowiada na jakie narządy należy zwrócić szczególną uwagę, po to by móc podjąć działania diagnostyczne i profilaktyczne by nie dopuścić do rozwoju choroby.

 

Dlatego proponowana analiza może wskazywać narządy, które nie manifestują żadnych dolegliwości.

W naszej opinii nie oznacza to wyniku fałszywie dodatniego.

 

Wskazane w analizie narządy warto zbadać by nie przegapić jakiegoś zagrożenia. Następnie warto powtarzać badania profilaktyczne co kilka lat.

Warto też świadomie czuwać nad wskazanym przez analizę narządem by, jeżeli jednak z czasem pojawią się dolegliwości – przypomnieć sobie sugestię i niezwłocznie podjąć działania diagnostyczne i lecznicze.

Należy podkreślić, że badanie nie wskazuje choroby a predyspozycję.

Pełnoobjawowa choroba może rozwinąć się w momencie, w którym reakcje obronne organizmu staną się niewydolne lub nastąpi dodatkowe obciążenie organizmu – stres, infekcja, uraz fizyczny etc.

Przewlekła, postępująca niewydolność narządu potrafi przez wiele lat poprzedzać pojawienie się jakichkolwiek symptomów. Na przykład rozwijająca się, niezdiagnozowana niewydolność mięśnia sercowego może pozostać zupełnie niewykryta aby po latach objawić się nagle ciężkimi dolegliwościami prowadząc do inwalidztwa, a nawet śmierci.

Na pewno wielu z Państwa zadaje sobie pytanie, dlaczego w podobnych warunkach życiowych różne osoby rozwijają choroby różnych narządów?

Dzieje się tak ze względu na indywidualne predyspozycje i toczące się bezobjawowo stany subkliniczne, o których mówi tęczówka.

Największą wartością analizy tęczówek jest  uświadomienie pacjentowi stanu czynnościowego organizmu, wskazaniu jego silnych i słabych stron.

Świadomy człowiek żyje dłużej.

Analiza tęczówki pomoże Państwu zaplanować badania profilaktyczne. Uczuli Państwa na zwracanie baczniejszej uwagi nawet na drobne dolegliwości z osłabionych narządów. Pomoże w zapobieganiu lub wcześniejszym wykrywaniu potencjalnych zagrożeń.